YouTube stanowi bogate źródło filmików, teledysków oraz filmów pełnometrażowych, którymi możemy się cieszyć, gdziekolwiek jesteśmy. Jednakże zdarza się, iż chcielibyśmy pobrać plik video z YouTube’a, gdyż np. wyjeżdżamy w miejsce, gdzie nie będzie dostępu do internetu, a mamy zamiar coś obejrzeć. W jaki sposób wówczas możemy pobrać film z portalu?

Sposób pierwszy: pobieranie przy pomocy aplikacji

Filmik z YouTube’a możemy łatwo pobrać na nasz komputer za pomocą aplikacji, m.in. 5KPlayer, WinX HD Video Converter Deluxe. Również możliwe jest pobieranie plików video na telefon poprzez aplikację dostępną w AppStore czy PlayStore.

Sposób drugi: pobieranie przy pomocy przeglądarki

Polega on na dopisaniu liter „ss” przed słowem „youtube” w linku do konkretnego filmiku. Po kliknięciu przycisku „Enter” zostaniemy przekierowani na stronę „savefrom.net”, skąd będziemy mogli pobrać plik video.

Jeśli chcemy pobrać tylko ścieżkę dźwiękową z danego filmiku

Wówczas musimy wpisać w wyszukiwarce hasło „yt konwerter”. Pojawią się różne strony internetowe, umożliwiające nam pobranie samej ścieżki dźwiękowej. Wybieramy jedną z nich, po czym wpisujemy w odpowiednie pole adres URL filmiku, który chcemy pobrać.

Pobieranie filmów z YT, jak to zrobić?
5 (100%) 1 vote

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here