CMS WordPress jest najpopularniejszym (szczególnie wśród blogerów) systemem zarządzania treścią na całym świecie.

Czym jednak jest CMS WordPress?

Jest to skrypt służący do prowadzenia bloga bądź projektowania niezbyt skomplikowanej strony internetowej. Został napisany w języku PHP. Uważa się go za bardzo łatwego w obsłudze. Jest przyjazny w obsłudze dla początkujących użytkowników; nie musimy znać się na programowaniu ani na grafice komputerowej, żeby móc założyć swoją stronę internetową!

Co więcej, jedynym kosztem ponoszonym przez osoby korzystające ze skryptu, jest koszt domeny oraz serwera. Oczywiście, koszty te nie są wysokie.

Korzyści płynące z wyboru CMS WordPress

Dzięki CMS WordPress możemy uczynić naszą stronę internetową ciekawszą np. poprzez oferowane przez skrypt zarówno darmowe, jak i płatne szablony. W ten sposób dobierzemy odpowiednią dla publikowanych przez nas treści kolorystykę. Co więcej, przy pomocy skryptu mamy możliwość zainstalowania dodatkowych wtyczek na naszym blogu, które np. pozwolą nam na dodanie potrzebnych na stronie internetowej pól w formularzach. Dodatkowe pola przekształcą się w interesujące opisy do postów czy zdjęć, kategorie bądź różne etykiety do podstron.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj