Konto na Naszej Klasie można oczywiście zablokować (dezaktywować) tak samo, jak w przypadku konta na Facebooku. Zdarza się jednak, że chcielibyśmy zakończyć naszą przygodę z tym portalem społecznościowym i nie życzymy sobie, aby przechowywał on informacje o nas i nasze dane.

Jak usunąć konto na Naszej Klasie?

Na samym początku należy wpisać w wyszukiwarce adres URL: http://nk.pl. W kolejnym kroku musimy zalogować się na nasze konto. Następnie należy wybrać menu „Profil” i kliknąć w opcję „Prywatność”. Pojawią się zgody dotyczące uprawnień nadanych przez nas różnym użytkownikom, które musimy odznaczyć. Następny etap polega znowu na wejściu w menu „Profil” oraz wybraniu przycisku „Edycja profilu”. Wyświetli nam się opcja „Zaawansowane”, należy tutaj wybrać „Usuń konto”. Zostaniemy przekierowani na kartę, gdzie musimy kliknąć w przycisk umożliwiający nam usunięcie również wszystkich zdjęć z portalu.

Czy te działania zapewnią nam całkowite usunięcie konta?

Nasze konto zostało skasowane, jednak, aby usunąć także wszystkie nasze dane, należy się ponownie na nie zalogować i wypełnić formularz (do którego link powinien znajdować się na stronie Naszej Klasy). W formularzu musimy zawrzeć prośbę do administracji o usunięcie naszych danych osobowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj